JCI Toomemäe Laste Ande Arengu fond

Heategija
Danske Bank A/S Eesti filiaal
Heateo saaja
JCI Toomemäe Laste Ande Arengu fond
Kuupäev
01.10.2016
Meeskonna liikmete arv
3
Heateo kirjeldus

Danske Bank A/S Eesti filiaali Tartu Ärikeskuse töötajad andsid oma panuse heategevusliku kalendri „Heade Mõtete Kalender 2017“ valmimisse, mille eesmärk on toetada andekate noorte huvitegevust, nende kõrget lendu ja sihtide saavutamist. Projekti eestvedaja JCI Toomemäe on alates 2012 aastast koostöös Tartu linna ja Tartu Kultuurkapitaliga toetanud stipendiumitega üle 20 noore, kellel on olnud tahet, jõudu ja annet edasi pürgida valitud huvierialal kultuuri, hariduse või spordi valdkonnas.

Kalendri müügitulu kogutakse SA Tartu Kultuurkapitali hallatud JCI Toomemäe Laste Ande Arengu fondi, millest makstakse stipendiume noortele nende harrastusvahendite soetamiseks või osalemiseks rahvusvahelistel võistlustel, konkursitel.
Juba toetust saanud väljapaistvad noored jagavad kalendris oma rõõmu saavutuste kohta, annavad innustust teistele noortele elu eesmärkide seadmisel.

Aitasime nõu ja jõuga projekti väljatöötamisel, koostööpartnerite leidmisel ning kalendri tehnilises teostuses. Koostöös elukutselise spordifotograaf Jaanus Reega korraldasime noortega fotosessioonid
erinevates põnevates kohtades ja olukordades. Viisime kümnevõistleja Hans-Christian Hausenbergi rappa päikeseloojangu taustal oda viskama, korraldasime turniiri vehkleja Ruslan Eskovile Piusa koobastes, baleriin Külli Reinkubja tantsis üle Kuusakoski AS platsi hiiglaslike vanametalli hunnikute. Fotoseansside ettevalmistamisel tuli mängu panna kõik oskused ja võimed, et aidata ellu viia fotograafi suurepärased ideed või pidada läbirääkimisi riukaliku ilmataadiga. Taaskord sai kinnitust, et Eestis on võimalik lahendada mis tahes probleem vaid paari telefonikõnega. Oleme kogemuste ja oskuste võrra rikkamad ning kalender andekate laste toetuseks on peagi ilmumas.

Peame oluliseks, et tugi noortele oleks jätkuv ning noored leiaksid oma tegemistes veelgi rohkem kogukonna tähelepanu ja kaasaelamist.

Lisamaterjal

1852
PÄEVA ON TÖÖANDJAD JA TÖÖTAJAD KOOS ANNETANUD HEA TEGEMISEKS

 

 logo-employers-dark

logo-swedbank-edeneks-w220

triniti_logo_blue

mainor_rgb

ee_logo_sloganiga_est

estravel_logo2oige

varskaoriginaal_uus2014

cvk-2016-logo

nordecon_logo_hor_220

alecoq_logo

logo

logo-tallinna-sadam-est

vkg-logo

talentmill-logo-v-2

gsk_los_rgb

hedon

scania_lock-up_h_pos_s_rgb

daetwyler_industries_rgb

pt_logo-hi-res

 

 

×