Tallinna linna elanikud

Heategija
AS Tallinna Sadam
Heateo saaja
Tallinna linna elanikud
Kuupäev
06.05.2016
Meeskonna liikmete arv
60
Heateo kirjeldus

AS Tallinna Sadam ja Tallinna Kesklinna Valitsus ühendasid 6. mail taas jõud ja viisid läbi Teeme Ära koristustalgud "Tallinna merevärav puhtaks", mille käigus korjati kokku 45mᵌ ehk 10 tonni olmeprügi. Koos partneritega Green Marine, Tallinna Jäätmekeskus ja Balloon Tallinn puhastati prügist Linnahalli ja kruiisisadama vahelist ala.

Koristustalgutel, millega muudeti piirkond nii linnakodanikule kui ka laevaga saabuvale turistile atraktiivsemaks ning ennetati prügi sattumist merre, osales üle saja inimese, nende seas ka Tallinna Südalinna Kooli lapsed. Koristustalgute käigus sai suur osa nimetatud rannaalast prügist puhtaks.

Talguleiud panid osalejad kurvalt tõdema, et saastatud keskkond on saastatud mõtlemise vili. Kuidas muud moodi seletada seda, et kaasmaalased mere äärde puu alla olme-ning ehitusprügist täis kotte jätavad ning sinna kohvitopse, süstlaid, pudeleid ja muud sodi viskavad.

Kuna sel aastal oli Teeme Ära talgutel eriline rõhk mereohutusel lõppesid koristustalgud "Tallinna merevärav puhtaks" uppujate pinnaltpääste demonstratsiooniga, mida viis läbi Tallinna Vabatahtlik Merepääste. Demonstratsioon pakkus õpetlikku vaatemängu nii talgulistele kui ka sel päeval sadamat väisanud kruiisituristidele.

Kokkukorjatud kümne tonni olmeprügi äraveo korraldas Tallinna Sadama tütarfirma Green Marine ning prügi käitlemise organiseeris Tallinna Kesklinna Valitsus Tallinna Jäätmekeskuse abiga.

Lisamaterjal

1852
PÄEVA ON TÖÖANDJAD JA TÖÖTAJAD KOOS ANNETANUD HEA TEGEMISEKS

 

 logo-employers-dark

logo-swedbank-edeneks-w220

triniti_logo_blue

mainor_rgb

ee_logo_sloganiga_est

estravel_logo2oige

varskaoriginaal_uus2014

cvk-2016-logo

nordecon_logo_hor_220

alecoq_logo

logo

logo-tallinna-sadam-est

vkg-logo

talentmill-logo-v-2

gsk_los_rgb

hedon

scania_lock-up_h_pos_s_rgb

daetwyler_industries_rgb

pt_logo-hi-res

 

 

×