Annetame Aega võrgustikukohtumisele tuleb koolitaja Kristjan Otsmann

Juba 14. novembril 9:00-11:00 toimub Annetame Aega võrgustiku kohtumine Andmevara AS ruumides, aadressil Pärnu mnt 158, II korrusel.

Tegemist on regulaarse võrgustiku kohtumisega, kuhu ootame sel korral ka uusi ajaannetusest huvitunud ettevõtteid.

Annetame Aega on tööandjatele suunatud algatus, mis pakub võimalust anda oma töötajatele aastas ühe tasustatud vaba päeva, et töötajad kasutaksid seda heategevuse tegemiseks. See on lihtne ja paindlik mudel ettevõttes heategevusega alustamiseks või juba olemasolevate vastutustundlike tegevuste täiendamiseks.

Meile juurde on tulemas külla isikliku ja meeskondliku produktiivsuse koolitaja Kristjan Otsmann, kes on valmis oma aega annetama, et jagada töötoas praktilisi nõuandeid meeskondliku motivatsiooni teemadel.

Oodatud on ettevõtte aktiivsed tiimijuhid, kes on koolitusest huvitatud ja soovivad teada, kuidas ajaannetuse kaudu meeskondlikku motivatsiooni suurendada.

Lisaks räägime avatud vestlusringis Annetame Aega visioonist ning edasistest tegevustest, mille kaudu saaks võrgustik senisest veelgi enam oma liikmete jaoks väärtust luua. Väga oodatud on teiepoolsed mõtted, ideed ning tagasiside. Arutelu viib läbi Maarja Karmin Swedbankist.

Andmevara AS kontor asub Estconde Ärimajas (Pärnu mnt 158) II korrusel. Kui olla autoga tulemas, auto saab parkida hoone taha parklasse. Kaks esimest tundi on parkimiskellaga parkimine tasuta.

Palun osalemisest teada anda aadressil liisimaria@employers.ee või helistades +372 56217887.

1618
PÄEVA ON TÖÖANDJAD JA TÖÖTAJAD KOOS ANNETANUD HEA TEGEMISEKS

 

 logo-employers-dark

logo-swedbank-edeneks-w220

DA_BA_BC_LB [Converted]

triniti_logo_blue

mainor_rgb

ee_logo_sloganiga_est

estravel_logo2oige

varskaoriginaal_uus2014

cvk-2016-logo

nordecon_logo_hor_220

alecoq_logo

logo

logo-tallinna-sadam-est

vkg-logo

talentmill-logo-v-2

gsk_los_rgb

hedon

scania_lock-up_h_pos_s_rgb

daetwyler_industries_rgb

pt_logo-hi-res

 

 

×