Ellex Raidla liitus meiega!

 Ellex Raidla advokaadibüroo liitus heategevusliku aktsiooniga „Annetame aega“. 2016. aastal Eesti Tööandjate Keskliidu ja Swedbanki poolt algatatud aktsioon „Annetame aega“ kutsub tööandjaid üle Eesti andma töötajatele aastas ühe tasustatud päeva ja selle asemel korda saatma midagi head.

Peale heategevuse on projekti üks väga olulisi eesmärke ühtse meeskonnatunde loomine. Ellex Raidla on võtnud eesmärgiks aktsiooni kaasata kõik oma töötajad ning teha tegevusi, mis on büroo inimestele südamelähedased. Aasta alguses töötajate seas läbi viidud uuringust selgus, et kõige rohkem ollakse huvitatud looduse korrastamisest ja loomade aitamisest.

Möödunud nädalavahetusel (22.04.2017) toimus esimene projekt, mille käigus korraldasime ühiselt talgud Eesti Vabaõhumuuseumis. Talgutel osales kokku 17 inimest ning hoolimata heitlikust ilmast sai Vabaõhumuuseumi hoov suveks valmis seatud.

Kui tavapäraselt annab tööandja töötajatele ühe tööpäeva, et selle asemel midagi head teha, siis advokaadibüroo töökorraldusest tingituna otsustati heategu teha nädalavahetuse päeval ning vaba päeva võib iga töötaja välja võtta endale sobival ajal.

Selleks, et kõikidel töötajatel oleks võimalik aasta jooksul aktsioonis osaleda, plaanib Ellex Raidla järgmist üritust sügisel.

1852
PÄEVA ON TÖÖANDJAD JA TÖÖTAJAD KOOS ANNETANUD HEA TEGEMISEKS

 

 logo-employers-dark

logo-swedbank-edeneks-w220

triniti_logo_blue

mainor_rgb

ee_logo_sloganiga_est

estravel_logo2oige

varskaoriginaal_uus2014

cvk-2016-logo

nordecon_logo_hor_220

alecoq_logo

logo

logo-tallinna-sadam-est

vkg-logo

talentmill-logo-v-2

gsk_los_rgb

hedon

scania_lock-up_h_pos_s_rgb

daetwyler_industries_rgb

pt_logo-hi-res

 

 

×