Ettevõtted ja heategevus – kas kriisiajal võimalik?

Kutsume teid võrgustikukohtumisele – „Ettevõtted ja heategevus – kas kriisi ajal võimalik?“, mis toimub kolmapäeval, 11. novembril, kell 10:00-11:30 Microsoft Teams keskkonnas.

Seminaril saab teada eestlaste vabatahtliku käitumise harjumustest, kuulda ettevõtete kogemuslugusid vabatahtlikust tegevusest ja saab inspiratsiooni, kuidas oma ettevõttega annetamistalgutel kaasa lüüa. Lisaks on kõigil loomulikult võimalik oma muresid ja rõõme jagada ning küsida valdkonnas tegutsejatelt nõu.

Kõnelevad:

  • Marten Lauri, Siseministeeriumi kodanikuühiskonna ja kohanemispoliitika osakonna nõunik, kes tutvustab vabatahtlikus tegevuses tegutsemise uuringu tulemusi ja annab ülevaate olukorrast ettevõtete seas.
  • Helen Talalaev, Vabaühenduste liidu liikmete ja võrgustike eest vastutaja, kes tutvustab 1. detsembril toimuvaid annetamistalguid ja võimalusi, kuidas ettevõtted saavad kaasa lüüa. Samuti vastab ta hea meelega küsimustele, millised on vabaühenduste ootused ettevõtetele ja nende vabatahtlikele.
  • Merje Klopets, Swedbanki koostöösuhete ja toetustegevuste juht, Elo Võrk, Telia Eesti toetustegevuste juht ja Kati Raudsaar, Keskkonnainvesteeringute Keskuse kommunikatsioonijuhtjagavad oma organisatsioonide kogemusi keerulisel ajal vabatahtlikku tegevusse ja ajaannetusse panustamisest.

Seminaril osalemiseks palume liikmetel registreeruda hiljemalt 10. novembriks SIIN. Seejärel saadame Teile seminaril osalemiseks vajaliku lingi. 

Taustaks:

Annetame Aega on Eesti Tööandjate Keskliidu ja Swedbanki ühine algatus, mis kutsub tööandjaid andma oma töötajatele aastas ühe tasustatud vaba päeva, et töötajad kasutaksid seda heategevuse tegemiseks. https://www.annetameaega.ee

1852
PÄEVA ON TÖÖANDJAD JA TÖÖTAJAD KOOS ANNETANUD HEA TEGEMISEKS

 

 logo-employers-dark

logo-swedbank-edeneks-w220

triniti_logo_blue

mainor_rgb

ee_logo_sloganiga_est

estravel_logo2oige

varskaoriginaal_uus2014

cvk-2016-logo

nordecon_logo_hor_220

alecoq_logo

logo

logo-tallinna-sadam-est

vkg-logo

talentmill-logo-v-2

gsk_los_rgb

hedon

scania_lock-up_h_pos_s_rgb

daetwyler_industries_rgb

pt_logo-hi-res

 

 

×