Rakvere Ametikool: Loodame, et loomaaia abistamine saab traditsiooniks

Rakvere Ametikool viis läbi oma igakuise algatuse – taarakampaania. Aprilli algusest juuni keskpaigani korjati taarat kahe surikaadi jaoks. Juunis anti kampaaniast saadud kasum üle Loomaia Sõprade Seltsile ja lisaks tehti korrastustöid loomaaia territooriumil – üheskoos riisuti ja korrastati peenraid muru külvamiseks.

Rakvere Ametikooli huvijuht Kristina Alunurm ütles, et õpilased olid väga motiveeritud minema loomaaeda vabatahtlikku tööd tegema. “Loomaaias tööd tehes mõtlesime, et äkki saame selle ürituse enda jaoks traditsiooniks muuta, kuid seda näitab aeg, igatahes ootame meie juba, millal on võimalik sinna tagasi minna,” lisas ta.

Lisaks heakorratöödedele nägid Rakvere Ametikooli õpilased ka ninasarviku poega, kes esimest korda väljas käis ja nautsid ka kohti, kuhu tavakülastajad ei tavaliselt ei pääse. “Näiteks saime käia putukate toas, kes ootavad uue ruumi valmimist, “ ütles Alunurm.

Peaaednik Hannes Maripuu kiidab Rakvere Ametikooli. “Nad olid kõik viimseni innustunud, see oli lihtsalt uskumatu. Ma arvasin, et ma jooksen mööda platsi, ajan neid taga, üritan neid kuidagi kokku saada, aga see ei olnud üldse probleem, “ lisas Maripuu oma jutule.

1852
PÄEVA ON TÖÖANDJAD JA TÖÖTAJAD KOOS ANNETANUD HEA TEGEMISEKS

 

 logo-employers-dark

logo-swedbank-edeneks-w220

triniti_logo_blue

mainor_rgb

ee_logo_sloganiga_est

estravel_logo2oige

varskaoriginaal_uus2014

cvk-2016-logo

nordecon_logo_hor_220

alecoq_logo

logo

logo-tallinna-sadam-est

vkg-logo

talentmill-logo-v-2

gsk_los_rgb

hedon

scania_lock-up_h_pos_s_rgb

daetwyler_industries_rgb

pt_logo-hi-res

 

 

×