Mida tegi Hedon SPA tiim Pärnu Lastekülas?

Hedon SPA meeskond Pärnu Lastekülas

 

Hedon SPA töökas meeskond tegi maikuus ära oma esimese meeskondliku heateo. Abisaajaks valiti Pärnu Lasteküla, kelle juures 28 töötajat tegid kuus tundi heakorratöid – koristati kogu õueala, haljastati, laoti ja lõhuti puid. Lisaks töötamisele veetis meeskond mõnusalt aega lasteküla töötajate ja lastega, kellega grilliti ja mängiti võrkpalli.
 
Pärnu Lasteküla on äraütlemata tänulik Hedon SPA töökale kollektiivile – koos sai tehtud mitme päeva töö. “Ammu planeeritud puude saagimine, lõhkumine, riita ladumine sai teie abiga kiirelt tehtud- nii on meil mitme aasta küttepuud olemas. Saame sügisel/talvel oma peremajade kaminatesse tuled teha ja üheskoos mõnusalt koos olla. Asemele istutatud uued puud loovad õdusa meeleolu ka õuealal. Meie kaks kiigeplatsi said teie abiga korraliku multšikatte. Samuti saime korda oma õuealal asuva suure muruplatsi, kus nüüdseks saab hakata jõudsalt kasvama uus muru. Ei oskagi hinnata, kui palju aega oleks kogu see töö võtnud meilt ilma abita. Kuu või isegi kaks kindlasti,” ütles lasteküla juhataja asetäitja Kersti Kaarma. 

 
Hedon SPA & Hotel turundusspetsialist Triin Jaansoni sõnul oli tunne peale koos veedetud päeva kirjeldamatu: “Meie meeskod tunneb suurt rõõmu, et saime teha ära suure töö, mida Lasteküla oleks teinud mitmeid kuid. Annetame Aega päeval jagati meid meeskondadesse ja meie endi jaoks oli see ka hea võimalus teha rohkem meeskonnatööd ja veeta aega väljaspool töökeskkonda. Seda tunnet, mis valdas Hedoni töötajaid peale aktiivset ja füüsilist päeva, on raske sõnadesse panna.”

1852
PÄEVA ON TÖÖANDJAD JA TÖÖTAJAD KOOS ANNETANUD HEA TEGEMISEKS

 

 logo-employers-dark

logo-swedbank-edeneks-w220

triniti_logo_blue

mainor_rgb

ee_logo_sloganiga_est

estravel_logo2oige

varskaoriginaal_uus2014

cvk-2016-logo

nordecon_logo_hor_220

alecoq_logo

logo

logo-tallinna-sadam-est

vkg-logo

talentmill-logo-v-2

gsk_los_rgb

hedon

scania_lock-up_h_pos_s_rgb

daetwyler_industries_rgb

pt_logo-hi-res

 

 

×